Skuteczni Wolontariusze już po raz piąty zapraszają głogowian na świąteczną akcję. W sobotę 15-go grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się spektakl charytatywny pt. „Wehikuł czasu”. Całkowity dochód zebrany podczas akcji przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację Honoratki Babuli w USA, która cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe.
W samochodzie 32-latka z Głogowa Policjanci znaleźli ponad 200 porcji rynkowych marihuany oraz 40 porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Okazało się, że nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdu, a dalsze czynności przeprowadzone z udziałem psa policyjnego doprowadziły do odnalezienia ukrytych narkotyków...
Karatecy KKS TORA Legnica wygrali klasyfikacje medalową podczas V Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Rudna (8 grudnia). W turnieju rywalizowało ponad 100 zawodników z siedmiu klubów karate z Dolnego Śląska oraz z Ostravy (Czechy).
Już po raz kolejny Święty Mikołaj wraz z Elfami odwiedził dzieci z Karczowisk, które musiały być bardzo grzeczne, bo Mikołaj przyniósł moc prezentów i dwa worki świetnej zabawy.
Polkowiccy policjanci przypominają o bezpłatnej aplikacji „BLISKO” dostępnej dla użytkowników telefonów z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone. Za pośrednictwem aplikacji Policja przesyła mieszkańcom ostrzeżenia i ważne komunikaty m.in. o zdarzeniach drogowych i planowanych w związku z nim objazdach. Aplikacja pozwala także na dostosowanie rodzaju informacji, które chcemy otrzymywać, określenie rejonu, z którego informacje są dla nas interesujące i jest całkowicie darmowa
Nie ma dobrych wieści dla mieszkańców naszego powiatu. Na stronie Gminy Żukowice pojawił się komunikat o nowych cenach za energię elektryczną oraz o stratach, które będą z tym faktem związane.
- Advertisement -

POPULARNE

HOT NEWS

X
X