– REKLAMA –
Miedziak Policja bok radiowozu 112
Wczoraj około północy na drodze krajowej 94 pomiędzy Legnica a Kunicami doszło do wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala. Legniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. W trosce o bezpieczeństwo pieszych, policjanci apelują o noszenie elementów odblaskowych. Odblaski znacząco poprawiają widoczność pieszego i mogą uratować mu życie. Kierowca o wiele wcześniej zauważy pieszego wyposażonego w kamizelkę lub opaskę odblaskową i będzie miał więcej czasu na reakcję. Dbajmy o własnym bezpieczeństwie.
Miedziak.info.pl Powiat Lubiński Gmina Rudna - widok z lotu ptaka szkoła
Właściciele zabytkowych budowli mogą liczyć na wsparcie w utrzymaniu, bądź przywróceniu świetności reliktom. 28 lutego upływa termin składania wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie Gminy Lubin.
Program profilaktyki chorób płuc będzie kontynuowany w Polkowicach. Taką decyzję podjął samorząd, finansując badania z gminnego i powiatowego budżetu. Zadanie powierzono Polkowickiemu Centrum Usług Zdrowotnych.
MOPS Głogów logo
Za nami już czwarte warsztaty „Akademii babci i dziadka” organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie.
Gdy wielu zakochanych 14 lutego obdarowuje się prezentami, legnicka straż miejska postanowiła nakarmić gorącą zupą osoby bezdomne i ubogie.
Miedziak Policja bok radiowozu 112
Lubińscy policjanci zaraz po zdarzeniu zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie 51-letniego mężczyzny. Bez żadnego powodu uderzyli pokrzywdzonego w twarz, a gdy się przewrócił, kopali go po całym ciele. Całe zdarzenie widział pasażer autobusu, który powiadomił funkcjonariuszy. Pokrzywdzony z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Sprawcami okazali się dwaj bracia w wieku 26 i 33 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X