Czy ktoś zatrzyma Chrobrego Głogów?!

0
1173

Trenerzy obu drużyn w pomeczowej konferencji byli zgodni, co do tego, że zwycięstwo było jak najbardziej zasłużone, ale wynik zdecydowanie za wysoki i nie odzwierciedlał dokładnie przebiegu spotkania.W sobotnim meczu na szczycie, liderujący Chrobry podejmował drugą drużynę w tabeli – Pogoń Świebodzin. Gospodarze od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę, co uwieńczyli bramką w 24 minucie. Niestety, po tym trafieniu piłkarze się widocznie rozluźnili, co poskutkowało gorszą grą i golem dla gości w 35 minucie. Przełomową chwilą w meczu było wprowadzenie w 64 minucie na boisko Ochmańskiego, który po 12 minutach gry został faulowany w polu bramkowym, a karnego na gola zamienił Mateusz Machaj. Tym razem Chrobry nie spoczął na laurach i wynik ustanowił Ochmański w  84 i 90 minucie.

Trenerzy obu drużyn w pomeczowej konferencji byli zgodni, co do tego, że zwycięstwo było jak najbardziej zasłużone, ale wynik zdecydowanie za wysoki i nie odzwierciedlał dokładnie przebiegu spotkania.

Ireneusz Mamrot, trener Chrobrego: Przede wszystkim nie jestem zadowolony z ostatnich 15-20 minut pierwszej połowy. Nie mogę zrozumieć dlaczego po zdobytym golu w naszej grze pojawiła się bojaźń. Cofnęliśmy się na własną połowę i w efekcie straciliśmy bramkę. W szatni porozmawialiśmy sobie mocniej i wytłumaczyliśmy sobie żeby grać bez presji, starając się zaprezentować swoje najlepsze umiejętności. W końcówce udało nam się zdobyć kolejne bramki i zgadzam się z tym, że zwycięstwo było zasłużone, choć za wysokie.

9 kwietnia nasi piłkarze grają wyjazdowy mecz z Motobi Kąty Wrocławskie. Zarząd klubu postanowił, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, jednak głogowscy kibice organizują wyjazd, żeby dopingować swoich zawodników chociaż “zza płotu”.

Chrobry: Zator – Bukraba, Kotlarski, Michalec, Filbier, Machaj M. (86 Wolbaum), Hałambiec (46 Niedźwiedź), Herbuś, Kaczmarek (74 Molka), Ochota (64 Ochmański), Stasiak.

Pogoń: Hajdasz – Cenin, Wojtysiak, Maik, Zieliński, Żywucki, Knop, Świrszcz, Kiliński, Puncewicz, Pawlak.

BRAMKI:

1:0 Kotlarski 24                                                         1:1 Kiliński 35
2:1 Machaj M. 76 (k)
3:1 Ochmański 84
4:1 Ochmański 90