Dzielnicowych zainteresował stojący na poboczu samochód – pasażerowie właśnie zabierali się za narkotyki

0
154

Mężczyźni byli tak bardzo zainteresowani zabronioną substancją, że nawet nie zauważyli momentu, w którym umundurowani policjanci z Grębocic znaleźli się przy ich samochodzie. 21 i 29-latek dopiero, gdy drzwi volkswagena otworzyły się jednocześnie z obu stron, a na ich rękach pojawił się kajdanki, zdali sobie sprawę, że mają poważne problemy i czeka ich pobyt w policyjnej celi.

W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa osób poruszających się drogami naszego powiatu, policjanci od wczesnych godzin rannych prowadzą działania ukierunkowane na zatrzymanie kierujących, którzy w terenie zabudowanym nie stosują się do ograniczenia prędkości wynoszącego 50 km na godzinę. Celem kaskadowego pomiaru prędkości jest również zatrzymanie tych kierujących, którzy po minięciu pierwszego patrolu policji nadal nie będą stosować się do przepisów i zwiększą prędkość swoich pojazdów

Kaskadowy pomiar prędkości będzie prowadzony na różnych trasach powiatu polkowickiego. Kierujący muszą mieć świadomości, że nie tylko muszą zwalniać w terenie zabudowanym, gdy widzą patrol policji, ale także, gdy go nie ma.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i rozsądek, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecnie panujące warunki atmosferyczne.

KPP POLKOWICE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.