KGHM Kids Cup po raz trzeci

0
67

Już po raz trzeci z rzędu, “MCZ” S.A.  wzięło udział w  turnieju KGHM KIDS CUP. Byliśmy do dyspozycji zarówno małych sportowców – w wieku od 8 do 11 lat – jak i ich rodziców, trenerów i opiekunów.

Tradycyjnie, w specjalnie utworzonej strefie zdrowia, nasi specjaliści oczekiwali na chętnych do skontrolowania swojego stanu zdrowia. Zaproponowane przez nas badania profilaktyczne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Badaliśmy glikemię przygodną, ciśnienie krwi, pojemność płuc, skład ciała. Fizjoterapeuci z “MCZ” S.A. badali dzieci pod kątem wad postawy, także przy użyciu specjalistycznego urządzenia jakim jest podoskop. Udzielali stosownych porad.

Istotną częścią naszego udziału w wydarzeniach takich jak KGHM Kids Cup jest także przesłanie, które ma za zadanie uświadomienie najmłodszym wagi profilaktyki zdrowotnej. Nabywają oni w ten sposób wiedzę jak ważne są takie badania. Uczą się, że kilka minut profilaktycznego kontrolowania organizmu pozwala na to, by mieć pewność, że jest się zdrowym, a w razie zmian i odchyleń od normy można szybko reagować, leczyć  i znowu być zdrowym.

MCZ.PL

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.