Lubińscy policjanci poszukują zaginionego 22-latka

0
151

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą poszukiwania zaginionego Kamila Białego. Z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionego wynika, iż mężczyzna ten widziany był po raz ostatni w dniu 3 czerwca br., około godziny 16.00. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji prowadzą czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 22 –letniego mężczyzny, mieszkańca Lubina.

Zaginiony:
KAMIL BIAŁY

lat 22
zam. Lubin, ul. Kilińskiego

Zaginiony ostatnio był widziany w poniedziałek 3 czerwca br., przez swoją matkę w mieszkaniu w Lubinie przy ul. Kilińskiego. Poinformował mamę, że wychodzi na chwilę z domu. Do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się z rodziną.

RYSOPIS:  wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy dłuższe, sterczące- szatyn, oczy brązowe, uzębienie pełne, nos prosty. Zaginiony posiada liczne, widoczne tatuaże.

Zaginiony był ubrany w szarą bluzę z kapturem typu kangurek  z białymi napisami na przodzie, czarne spodnie dresowe z napisem Adidas na prawym udzie oraz czerwone buty marki Nike.

Osoby które mogą przyczynić się do odnalezienia bądź ustalenie  obecnego miejsca pobytu ww. mężczyzny,  proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Lubin,  tel. 76/ 8406220 lub 76/ 8406250

KPP LUBIN

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.