Powiatowe eliminacje do turniejów służby prewencyjnej

0
141

Za nami powiatowe eliminacje do dwóch konkursów z zakresu służby prewencyjnej, w których polkowiccy funkcjonariusze walczyli o tytuł najlepszego dzielnicowego i patrolowca. Najlepsi, których poznamy niebawem, będą reprezentować Komendę Powiatową Policji w Polkowicach na szczeblu wojewódzkim.

Polkowiccy policjanci stanęli dziś do rywalizacji o tytuł najlepszego dzielnicowego i funkcjonariusza prewencji w ramach konkursów „Dzielnicowy Roku 2019” oraz „Patrol Roku 2019”. Zadaniem funkcjonariuszy było rozwiązanie testu z wiedzy ogólnopolicyjnej. Najlepsi w poszczególnych konkursach będą reprezentować Komendę Powiatową Policji w Polkowicach w turniejach na szczeblu wojewódzkim.

Udział w dzisiejszych zmaganiach to nie tylko forma rywalizacji, ale i doskonalenia umiejętności policjantów a co za tym idzie, możliwość ich wykorzystania podczas codziennej służby.

Warto również przypomnieć, że w 2014 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach triumfowali w „Patrolu Roku” na szczeblu wojewódzkim, a następnie reprezentowali garnizon dolnośląski w zawodach rangi ogólnopolskiej.

KPP POLKOWICE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.