Andrzej Piaseczny, Kękę i….. Sprawdź jakie gwiazdy wystąpią na tegorocznych Dni Lubina!

0
612

W tym roku wyjątkowo będziemy żegnać rok szkolny w weekend przed jego faktycznym zakończeniem, czyli już 14 i 15 czerwca.

W piątek zapraszamy na błonia od godziny 17:00 gdzie czekać na Państwa będzie wesołe miasteczko oraz miasteczko cateringowe. Na scenie o godzinie 17:00 powitamy zespół TAMP! – zwycięzcę ubiegłorocznej edycji Piątkowego Grania, a o 20:30 zaprosimy wszystkich na występ gwiazdy wieczoru, dobrze znanego lubińskiej publiczności, Andrzeja Piasecznego.

Prawdziwą zabawę zaczniemy w sobotę. Od godziny 13:00 zapraszamy do wesołego miasteczka i miasteczka cateringowego. Strefa Dziecka z warsztatami dla dzieci i młodzieży, oraz Fit Zone – Lubińska Strefa Sportu zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy. Zumba, Rugby i Krav Maga to tylko niektóre z atrakcji czekających na Państwa na błoniach. Śmieszne pamiątkowe zdjęcia można będzie zrobić sobie w darmowej fotobudce, a już o 16:30 przy scenie rozpoczniemy zabawę w ramach Holi Festival Poland – Święto kolorów. Pamiętajcie aby przyjść w białej koszulce – efektowny wygląd gwarantowany. O godzinie 17:50 zaprosimy pod scenę najmłodszych do wspólnej zabawy z Centrum Uśmiechu dobrze już znanym z poprzednich edycji Dni Lubina. Koncertowa sobota młodzieży i dorosłych upłynie pod znakiem popu i hip-hopu, a rozpocznie się wraz z wejściem na scenę Lanberry – już o godzinie 19:15. Po pożądnej dawce muzyki tanecznej tegoroczne obchody Dni Lubina zakończymy występem rapera Kękę który rozpocznie koncert o 20:50.

 

GMINA LUBIN

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.