Na dozór policyjny przyszedł z narkotykami. Okazało się, że jest poszukiwany

0
46

Policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mieszkańca Legnicy, gdy stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. Podczas sprawdzenia mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany celem odbycia kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności. Co więcej podczas kontroli okazało się, że 30-latek ma przy sobie narkotyki.

Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy stawił się na dozór policyjny 30-letni mieszkaniec Legnicy. To jego środek zapobiegawczy za podejrzenie popełnienia przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. W trakcie podpisywania dozoru, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia w nim kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa narkotykowe.

Jednak nie był to koniec kłopotów 30-latka, bowiem w trakcie sprawdzania odzieży dozorowanego mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mieszkaniec Legnicy miał przy sobie metamfetamine.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Legniczanin po przedstawieniu zarzutu za posiadanie narkotyków zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

KPP LEGNICA

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.