Spotkanie ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie

0
207

13 maja 2019 roku głogowscy policjanci spotkali się ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Policjanci rozmawiali ze studentami o roli policji we współczesnym państwie i społeczeństwie a także zachęcali do służby w Policji.

Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Głogowie, podinsp. Mariusz Bużdygan. Funkcjonariusze na początku zapoznali studentów ze strukturą oraz rekrutacją do policji. Naszym celem była prezentacja pracy Policji, przybliżenie specyfiki służby w tej formacji potencjalnym kandydatom, zapoznanie z procesem rekrutacji i jej etapami oraz wymaganiami stawianymi kandydatom. Młodzież  wkrótce stanie przez dylematem wyboru dalszej drogi życiowej i zawodowej. W trakcie spotkania przedstawiono prezentację,  która przybliżyła młodzieży to zagadnienie. 


Przypominamy, że nabór do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, a dokumenty można składać w Zespole Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie przy ul. Obrońców Pokoju 17, w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00.
Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej:


www.glogow.policja.gov.pl/pl/  w zakładce PRACA W POLICJI

KPP GŁOGÓW

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.