SREBRO w Galerii Piastów. Przyjdź na warsztaty biżuteryjne i pokaz mody

0
178

Jednym z wydarzeń towarzyszących Legnickiemu Festiwalowi SREBRO 2019 będą sobotnie (11 maja) warsztaty biżuteryjne w dużym patio Galerii Piastów (ul. Najświętszej Marii Panny 9). Początek o godzinie 13.00, wstęp wolny.

Na tydzień przed kulminacją Legnickiego Festiwalu SREBRO Galeria Sztuki zaprasza do wspólnej zabawy, która ma na celu spopularyzowanie wśród mieszkańców samego Festiwalu i wystaw nowoczesnej biżuterii artystycznej z całego świata. Na to wydarzenie złożą się: blok stylizacji Biżu&Beauty, który poprowadzi stylistka i blogerka Jola Watral, familijne warsztaty biżuteryjne, a także pokaz mody, w którym główną rolę odegra awangardowa biżuteria z kolekcji Galerii Sztuki.

Rozstrzygnięty będzie też konkurs dla legniczan (z nagrodami) na najbardziej udaną biżuteryjną stylizację. Organizatorzy zachęcają gości do zwiedzania wystawy w holu Galerii Piastów, poświęconej 40-letniej historii Festiwalu.

Program:

– od 13.00 – warsztaty biżuteryjne (kolczyki, naszyjniki i bransoletki, filcowe broszki dla najmłodszych, eko-zawieszki oraz lusterka i przypinki z własnym projektem);

– 15.00 – Biżu&Beauty – prezentacja i warsztat (5 kroków dobrej stylizacji, twój typ urody a paleta kolorów, sekret udanych dodatków);

– 16.00 – rozstrzygnięcie otwartego konkursu na najlepszą stylizację z biżuterią w roli głównej;

– 16.30 – pokaz mody – stylizacje marek odzieżowych z Galerii Piastów oraz nowoczesnej biżuterii z kolekcji Galerii Sztuki w Legnicy.

PORTAL LEGNICA

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.