Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków, ponadto poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania

0
119

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 27-latka, który posiadał w pomieszczeniach przynależnych do mieszkania środki odurzające w postaci kilograma marihuany oraz 600 sztuk tabletek ecstasy. Ponadto okazał się on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna usłyszał już zarzuty a Sąd Rejonowy w Legnicy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec legniczanina.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 27- letniego mieszkańca Legnicy, który w pomieszczeniach przynależnych do mieszkania posiadał środki odurzające. Policjanci podczas przeszukania ujawnili kilogram marihuany oraz 600 sztuk tabletek ecstasy. Ponadto podczas sprawdzenia mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał.

Sąd Rejonowy w Legnicy wobec 27- latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.


KPP LEGNICA

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.