Współpraca ze związkami zawodowymi

0
337

O funkcjonowaniu Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych oraz potrzebach zgłaszanych przez pracowników przychodni rozmawiał Krzysztof Pawłowski, Prezes Zarządu PCUZ – ZOZ S.A. z przedstawicielkami Międzyzakładowej Organizacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Miedziowego przy MCZ S.A.

– Jestem otwarty na współpracę ze związkami zawodowymi i wspólne działania na rzecz naszych pracowników. Cieszę się z tego spotkania mającego na celu dobre funkcjonowanie przychodni oraz zabezpieczenie potrzeb mieszkańców powiatu polkowickiego, którzy są naszymi pacjentami. To jest nasz wspólny, nadrzędny cel – podkreśla Krzysztof Pawłowski, Prezes Zarządu PCUZ – ZOZ S.A.

– Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym spotkaniem, nie spodziewałam się, że będzie takie serdeczne i szczere. Prezes Pawłowski chętnie podjął z nami rozmowy, deklarując dialog i wspólne działania oparte na racjonalnych podstawach – informuje Józefa Golec, przedstawiciel PCUZ w Międzyzakładowej Organizacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Miedziowego przy MCZ S.A. – Działamy i chcemy być aktywni. Wiemy, podobnie jak zarząd PCUZ, że warto współpracować – dodaje Katarzyna Kobylińska, p.o. Przewodniczącej Międzyzakładowej Organizacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Miedziowego przy MCZ S.A., która miło wspomina współpracę związków zawodowych z Krzysztofem Pawłowskim w MCZ w latach ubiegłych.

– Po stronie zarządu mamy otwartego na nasze sugestie i argumenty partnera, dlatego liczymy na dobrą wspólną pracę – podsumowuje Ewelina Babuśka, członek Zarządu MOZZPPM przy MCZ S.A.


PCUZ.PL

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.