Cenne punkty Górnika

0
55

W meczu 22 kolejki o Mistrzostwo III ligi Piłki Nożnej, piłkarze KGHM Zanam Górnik Polkowice pokonali na wyjeździe drużynę Stilonu Gorzów Wlkp. 0:3.    

Początek meczu nie należał do porywających widowisk sportowych. Pierwszą składną akcję przeprowadzili piłkarze Górnika, po której w 31 minucie  padła pierwsza bramka, której autorem był Maciej Bancewicz. Na druga bramkę dla Górnika nie musieliśmy długo czekać. W 38 minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny po zagraniu ręką piłki w polu karnym i drugą bramkę dla zielono – czarnych zdobył Michał Bednarski.

Tuż przed przerwą polkowiczanie jeszcze raz trafili do bramki Stilonu. Akcję zapoczątkował Maciej Bancewicz, który dośrodkował piłkę wzdłuż bramki gospodarze, a tam z bliskiej odległości piłkę umieścił w bramce Mateusz Magdziak.

Do przerwy Górnik prowadził 0:3. Po zmianie stron polkowiczanie nadal przeważali , ale więcej goli w tym meczu już nie padło.

Piłkarze Górnika Polkowice wywieźli z Gorzowa komplet punktów i umocnili się na pozycji lidera III ligi. Kolejny mecz polkowiczanie rozegrają przed własna publicznością 13 kwietna o godzinie 16, ich przeciwnikiem będzie drużyna Pniówek Pawłowice Śląskie.


POLKOWICE.EU

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.