Jarmark Wielkanocny w Gaworzycach!

0
79

KGW w Gaworzycach serdecznie zaprasza twórców, artystów, rękodzielników, wytwórców produktów regionalnych do zgłaszania udziału w Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 7 kwietnia od godz. 11.00 w pałacu w Gaworzycach.

Podczas Jarmarku zostanie przeprowadzony konkurs na babkę wielkanocną, odbędą się warsztaty dekorowania ciasteczkowych pisanek oraz po raz pierwszy mieszkańcy gminy udekorują pisankami drzewko wielkanocne.

Po raz pierwszy mieszkańcy gminy udekorują pisankami drzewko wielkanocne. 7 kwietnia (niedziela) od godz. 11.00 odbędzie się zbiorowe dekorowanie wielkanocnego drzewka. Liczymy, że zawiesimy na drzewku dużo ozdób. Dlatego zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do przygotowania świątecznych dekoracji, które można dostarczyć na Jarmark Wielkanocny od godz. 11.00 lub do Urzędu Gminy w Gaworzycach pok. 212 do dnia 05.04.2019 r.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą się przyłączyć do tej akcji, przynosząc swoją pisankę.

Kartę zgłoszenia można wysłać na adres email: aga13031980@gmail.com lub dostarczyć osobiście do Agnieszki Wójcickiej tel. 783 029 144 do 4 kwietnia br. 

 

 

GMINA GAWORZYCE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.