Za nimi pierwsze zawody w tym roku

0
51

Za zawodnikami Głogowskiego Klubu Judo pierwsze zawody w tym roku. Młodzi judocy rywalizowali w niedzielę w 1 kolejce Super Ligi Judo w Jordanowie Śląskim.

W zawodach wystartowało blisko 800 zawodników w tym 22 osobowa reprezentacja z Głogowskiego Klubu Judo. Znakomicie w tym dniu pokazali się Wechman Marcel, Więcek Emilia, Więcek Mateusz będący w tym dniu najlepszymi zawodnikami kończąc swoje zawody na 1 miejscu. Na drugim stopniu podium uplasowali się Dróżdż Wiktoria, Chmielewska Lena, Chmielewska Zuzanna. Z brązowymi medalami do Głogowa wrócili Kalinowski Szymon, Fedor Dawid, Nowak Marcin, Kasprzak Mikołaj, Kowalski Szymon, Juras Filip, Grudzień Szymon, Tryka Julia, Więcek Jakub, Białobrzeski Mikołaj, Przybylski Tymoteusz, Suchocka Gabriela. Tuż za podium zawody zakończyli Grudzień Bartosz, Kapica Filip, Wolny Mateusz, Bala Kamil.

Jest to pierwszy start po 3 miesięcznej przerwie i niestety u wielu młodych zawodników tak duża przerwa wpłynęła nieco stresująco co było widać jednak jestem pewny, ze teraz będzie tylko lepiej. Mimo tego stresu zawodnicy naszego klubu pokazali się jak z najlepszej strony i zostawili całą swoją energię w swoich walkach. Wszystkie walki zostały dokładnie przeanalizowane, błędy wyciągnięte teraz przed zawodnikami praca by poprawić te błędy i na pewno wrócą na najwyższe miejsca podium. Duże gratulację dla wszystkich zawodników za godne reprezentowanie miasta Głogowa.
Łukasz Kogut

 

GKJ / ZDJĘCIE ARCHIWALNE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.