Notoryczna złodziejka zatrzymana przez polkowickich policjantów – usłyszała zarzut kradzieży

0
74
Miedziak Policja bok radiowozu 112

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zatrzymali 27-letnią legniczankę, która ostatecznie usłyszała zarzut kradzieży. Kobieta wpadła podczas kolejnej wizyty w jednym z polkowickich sklepów, który odwiedziła zaledwie kilka dni wcześniej, dokonując wtedy kradzieży kosmetyków na kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

Policjanci wezwani na interwencję do jednej z polkowickich drogerii zatrzymali zastaną w sklepie 27-latkę, która jak się okazało zaledwie kilka dni wcześniej odwiedziła ten sam sklep, ale bynajmniej nie po to, żeby zrobić zakupy. Zatrzymana dokonała wtedy kradzieży kosmetyków, których wartość wyceniono na kwotę 1853 złotych. Okazało się również, że kobieta była zarejestrowana w Systemie Informacyjny Schengen jako osoba poszukiwana w celu ustalenia jej miejsca pobytu.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że zatrzymana ma już na swoim koncie liczne kradzieże, za które odbywała w przeszłości karę pozbawienia wolności. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili 27-latce zarzut kradzieży. Teraz mieszkance Legnicy przyjdzie ponownie stanąć przed sądem. Za przestępstwo, o które jest podejrzana grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLICJA POLKOWICE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.