Policjanci namierzyli poszukiwanego – mężczyzna ukrywał się od 13 lat

0
114
Miedziak Policja bok radiowozu 112

Czynności operacyjne wykonywane przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu byłego mieszkańca Polkowic, który ukrywał się przed organami ścigania od 13 lat. Ostatecznie funkcjonariusze zatrzymali 61-latka, o którego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach prowadząc poszukiwania za byłym mieszkańcem Polkowic ustalili jego obecne miejsce pobytu. 61-latek był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Lubinie, w związku z podejrzeniem licznych oszustw i niestosowania się do obowiązku alimentacyjnego.

Podczas intensywnych poszukiwań mężczyzny policjanci zastosowali wiele metod i form pracy operacyjnej, stale sprawdzali miejsca, w których poszukiwany mógł przebywać. Ostatecznie policjanci ustalili, że były mieszkaniec naszego miasta przebywa na terenie Niemiec. Dzięki wytężonej pracy i dużemu zaangażowaniu w proces poszukiwawczy, policjantom udało się go namierzyć i doprowadzić do jego powrotu do Polkowic, gdzie został ostatecznie zatrzymany.

61-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubinie, gdzie zostały wykonane z jego udziałem czynności procesowe. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

KPP POLKOWICE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.