Organizatorzy Turnieju Legnica Cantat czekają na zgłoszenia chórów

0
104

W piątek, 8 lutego, mija termin przyjmowania zgłoszeń do tegorocznego, Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat. Będzie to turniej wyjątkowy – Legnica Cantat obchodzi bowiem jubileusz 50-lecia. Zmagania turniejowe od 24 maja do 2 czerwca.

Organizator – Legnickie Centrum Kultury – serdecznie zaprasza chóry i zespoły wokalne z całego kraju do spróbowania swoich sił w tej prestiżowej imprezie. Oczekuje na zgłoszenia od chórów mieszanych, żeńskich, męskich, młodzieżowych i dziecięcych.

Należy wysłać wypełnioną komputerowo kartę uczestnictwa, dobrej jakości nagranie audio trzech utworów a cappella (na nośniku CD lub DVD bądź w formacie mp3 lub wave), w tym obowiązkowo przynajmniej jedną kompozycję polskiego twórcy z tekstem w języku polskim. W repertuarze konkursowym musi znaleźć się także kompozycja Stanisława Moniuszki, w związku z obchodami Roku Moniuszkowskiego.

Kartę zgłoszeniową do pobrania, regulaminy Legnicy Cantat 50 oraz towarzyszącego turniejowi Konkursu Kompozytorskiego, a także inne, ważne informacje znajdą Państwo KLIKAJĄC TUTAJ.

(źródło: ego, LCK)/PORTAL LEGNICA

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.