Pasażer wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

0
106
Miedziak Policja bok radiowozu 112

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki peugeot. Podczas interwencji, pasażer samochodu zaczął nerwowo się zachowywać. Okazało się, że posiada przy sobie woreczek z marihuaną. 33-latek usłyszał zarzuty w warunkach recydywy, za które grozi mu kara nawet do 4,5 lat więzienia.

5 lutego br., około godziny 19:20 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na ulicy Kwiatowej w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego peugeota. Podczas interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę na pasażera siedzącego na przednim siedzeniu, który zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić mężczyznę, czy nie posiada przy sobie środków odurzających. Już po chwili okazało się, że ich przeczucia były trafne. 33-latek z kieszeni spodni wyciągnął kilka działek marihuany. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w warunkach recydywy za co grozi mu kara nawet do 4,5 lat pozbawienia wolności.

KPP LEGNICA

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.