Znęcał się nad swoją partnerką i jej dziećmi. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

0
115
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Policjanci z Komisariatu Policji w Ścinawie zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Funkcjonariusze ustalili, że podejrzany będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, ubliżał i szarpał swoją konkubinę oraz jej małe dzieci. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i pracowników socjalnych, agresor został odizolowany od rodziny, a kobieta i jej dzieci są już bezpieczne. Sąd na wniosek prokuratora rejonowego w Lubinie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ścinawie otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie miasta. Kiedy dotarli na miejsce zastali 33 – letniego mężczyznę i jego 43 – letnią konkubinę. Jak ustalili policjanci, podejrzany od dłuższego czasu znęcał sie fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką, jak również nad jej dziećmi w wieku 3 i 7 lat. Wielokrotnie groził pozbawieniem życia. W dniu interwencji zabrał kobiecie pieniądze i zniszczył telefon.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzoną i dziećmi zajęli się pracownicy socjalni. Na wniosek prokuratora rejonowego w Lubinie, sąd zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

KPP LUBIN

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.