Wielokrotnie łamał prawo. W końcu trafił do aresztu

0
103

Decyzją Sądu Rejonowego w Głogowie do aresztu śledczego trafił 30 – latek podejrzany o szereg włamań i kradzieży oraz przestępstw narkotykowych na terenie powiatu głogowskiego. Mężczyzna został zatrzymany kilka godzin po włamaniu do pomieszczenia biurowego.

Głogowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30 – latka kilka godzin po włamaniu. Jego łupem padły urządzenia biurowe i drobna elektronika. Spowodował straty o wartości ponad 3 500 złotych. W momencie zatrzymania miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. 

Mężczyzna kilka dni temu był zatrzymany po kradzieży z otwartego busa nawigacji gps oraz drobnych przedmiotów. 30 – latek wykazał lekceważący stosunek do prawa. Przedstawiono mu siedem zarzutów — mówi Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Policja i Prokurator wnioskowali do Sądu Rejonowego w Głogowie o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania dla 30 – latka, który jest wielokrotnym recydywistą. Sąd przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Teraz mężczyźni grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie:KPP Głogów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.