Głogowskie biblioteki zapraszają na wieczór z planszówką

0
186
2014-07-28 MBP miejska biblioteka publiczna (fot.P.Dudzicki) 02

Alternatywa dla długich wieczorów na kanapie przed telewizorem? Planszowe rozgrywki w głogowskich bibliotekach. 25-go stycznia Retroteka oraz Filia nr 1 przy ul. Budowlanych 10 zapraszają wszystkich miłośników gier karcianych, planszowych oraz przygodowych.

Pierwsze w tym roku granie w Retrotece (Filia nr 3 przy pl. Mieszka I 11) rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa aż do godziny 21.00. Organizatorzy zapraszają wszystkich fanów gier karcianych, planszowych, fantasy oraz RPG . Uczestnicy tego wieczoru będą mogli pograć między innymi w:

Descent. Wędrówki w mroku, Gra o Tron, Aeon’s End, Posiadlość Szaleństwa, Gangi Nowego Jorku, W cieniu Tronu.

Na planszowe rozgrywki 25-go stycznia zaprasza również w Filia nr 1 przy ul. Budowlanych 10. Tutaj rozgrywki rozpoczną się w godzinie 18:00. Przewidywany czas zakończenia- 22.00.

Planszowe turnieje, karciane rozgrywki i stolikowe starcia czekają na chętnych i gotowych do zabawy głogowian.

Organizatorzy przygotowali na styczniowe granie wiele propozycji, które uwzględniają możliwości oraz potrzeby zarówno początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych graczy. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z planszówkami będą mogli pograć w gry o prostych zasadach. Jednym słowem- niezależnie od wieku, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Wstęp wolny.

Źródło:MBP Głogów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.