Zatrzymany nastolatek usłyszał długą listę zarzutów. Chłopak trafił do poprawczaka

0
104

Poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego 16 latek został zatrzymany przez głogowską Policję. W miejscu, gdzie przybywał chłopak funkcjonariusze zabezpieczyli 41 porcji marihuany, tabletki ecstasy oraz inne substancje o nieznanym składzie. Na tym jednak nie koniec zarzutów, jakie usłyszał nastolatek. Mimo swojego młodego wieku, już wcześniej wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem…

Do zatrzymania doszło w dniu 13-go stycznia, Policjanci w miejscu jego przebywania, ujawnili 141 porcji marihuany, tabletki ecstasy, wagi elektroniczne oraz substancję o nieustalonym składzie. Nastolatek przyznał się do ich posiadania. Policjanci poszukiwali 16 – latka w związku z nakazem jego doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Pomimo młodego wieku, nastolatek wielokrotnie dopuścił się już, złamania prawa i był poszukiwany przez policję. Policjanci przedstawili mu zarzuty, kradzieży telefonu komórkowego z lombardu o wartości 1400 złotych, kradzieży portfela z zawartością 880 zł, dwóch myszy komputerowych wartych 600 złotych i roweru za 1300 złotych — mówi Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

16 – latek został przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, o jego dalszym losie zadecyduje sąd dla nieletnich.

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.