Wykorzystał sytuację, ukradł wszystko co się dało…

0
119

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30 – latka podejrzanego o kradzież dwóch nawigacji oraz innych przedmiotów z niezamkniętego pojazdu. Mężczyzna usłyszał również zarzut udzielania narkotyków innej osobie.

  30– letni mieszkaniec Głogowa to osoba dobrze znana głogowskim policjantom. Był już zatrzymywany w związku z kradzieżami i włamaniami. Tym razem podejrzany był o dokonanie kradzieży dwóch nawigacji GPS, ładowarki samochodowej, pendriva a nawet skrobaczki do szyb, peugeota. Wartość strat wynosiła 570 złotych. Użytkownik nie zamknął swojego auta, czym znacznie ułatwił działanie złodzieja.

W trakcie zatrzymania 30 – latka, w aucie podejrzanego policjanci ujawnili skradzione przedmioty, które wróciły do właściciela. Mężczyzna usłyszał nie tylko zarzuty kradzieży, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo został mu przedstawiony udzielania narkotyków innej osobie, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności — mówi Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.