Z kolędą na cały rok- Świąteczny Koncert Głogowskiej Rewii Graffiti

0
208

Jeśli już tęsknicie za Świętami Bożego Narodzenia i z uporem maniaka trzymacie w swoich domach uschnięte choinki tego koncertu nie możecie przegapić! W najbliższą sobotę, 12-tego stycznia w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, Głogowska Rewia Graffiti zaprezentuje najpiękniejsze kolędy, pastorałki i świąteczne utwory…

Podczas koncertu wystąpią absolwentki Rewii, a oprawę muzyczną do aranżacji Zdzisława i Pawła Krawczonków wykonają zaproszeni na koncert muzycy: gitarzysta Jarek Chmielewski, na trąbce zagra Tomek Orłowski, na skrzypcach – Magda Hrab oraz trio Krawczonków/Jakub-perkusja, Paweł-saksofon, gitara, piano Zdzisław-akordeon, gitara/.

Koncert poprowadzi Bartłomiej Adamczak, ruch sceniczny przygotowały Mieczysława Krawczonek i Martyna Walas; aranżacje i przygotowanie wokalne – Zdzisław Krawczonek.

W programie koncertu usłyszymy 16 utworów: kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w ciekawych aranżacjach muzycznych i wokalnych, w wykonaniu 140-osobowej – pełnej ekspresji i talentu – grupy młodych artystów w wieku od 5 do 18 lat z Głogowskiej Rewii Graffiti.

Bilety w cenie 15 zł do zakupienia w Biurze Obsługi Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Świąteczny koncert Głogowskiej Rewii Graffiti 12-go stycznia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Źródło:MOK Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.