To już 27. finał WOŚP

0
122

Druga niedziela stycznia w Polsce jest kojarzona z kolejnymi finałami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego początku Polacy pokazują jak wielkie mają serca i zasilają konto WOŚP milionami złotych.

Zapewne nie inaczej będzie i w niedzielę 13 stycznia, kiedy to WOŚP zagra po raz 27. Tym razem pod hasłem “Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”. Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kolejne finały udowadniają jak wspaniałym narodem jesteśmy. Potrafimy jak mało kto dzielić się z bardziej potrzebującymi. Przy okazji kolejnych finałów Polacy wykazują się wielką ofiarnością, na konto fundacji WOŚP wpływają miliony złotych, za które następnie jest kupowany sprzęt medyczny, który trafia do szpitali w całym kraju. Dzięki temu sprzętowi ratowane jest ludzkie życie, które w katalogu wartości zajmuje miejsce najwyższe. Z tego też powodu dobrze byłoby, aby WOŚP grała jak najdłużej. Przyglądając się zaangażowaniu kolejnych roczników młodych ludzi angażujących się w kwestę na ulicach Polkowic możemy być spokojni o przyszłość WOŚP.

Z okazji kolejnego finału WOŚP w Polkowicach zaplanowano szereg interesujących wydarzeń, na które już dziś serdecznie Państwa zapraszamy. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie.

POLKOWICE.EU

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.