Wybierz najpopularniejszych sportowców, trenerów i wydarzenia

0
169

Trwa siódmy Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego, a także na Najlepszą Imprezę Sportową w 2018 roku. Głosowanie potrwa do 2 lutego 2019 roku.

Na liście nominowanych znalazło się 60 sportowców, 27 trenerów oraz 24 imprezy. Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl. Każdy z użytkowników będzie mógł co godzinę oddać jeden głos na zawodnika, trenera i imprezę roku.

Czytelnicy wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów oraz imprezę roku. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2018 roku wybierze kapituła.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 15 lutego 2018 roku w hotelu Qubus w Legnicy.

Głosować można na stronie https://e-legnickie.pl/plebiscyt

Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Partnerem jest hotel Qubus w Legnicy.

Sponsorami są: miasto Legnica, miasto Głogów, miasto Jawor, miasto i gmina Polkowice, miasto Chojnów, miasto i gmina Ścinawa, gmina Prochowice, gmina wiejska Lubin, Starostwo Powiatowe w Lubinie, miasto Złotoryja, firma Mine Master, firma BUD-ZIEM, firma JAKO, LPWiK S.A. oraz LPGK Sp. z o.o.

Patronami medialnymi są: Przegląd Sportowy, Interia.pl, Słowo Sportowe, Radio Plus Legnica, miedziowe.pl oraz Legnica.eu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.