Korzystaj z bazy 16 000 e-booków zupełnie za darmo!

0
195

Coraz częściej i chętniej sięgamy po e-booki. Czytelnicy zapisani do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie mogą bezpłatnie korzystać z bazy 16 000 e-booków udostępnianych przez portal Legimi. Od dziś można pobrać nowe kody, które umożliwiają korzystanie z tej usługi.

27 grudnia 2018 roku głogowska biblioteka informowała swoich czytelników, że w systemie Legimi skończył się wykupiony przez biblioteki działające w konsorcjum limit stron na 2018 rok. W związku z tym, ważność wszystkich kont Legimi została automatycznie zakończona.

Od 2-go stycznia Legimi znów jest dostępne dla czytelników. Aby korzystać z usługi wystarczy pobrać z biblioteki nowe kody!

Jest w czym wybierać!

W katalogu znajduje się wiele nowości i bestsellerów, ale również starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii.

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Następnie należy pobrać bezpłatną aplikację Legimi i na podstawie otrzymanego w bibliotece kodu założyć na niej konto. Wówczas można korzystać ze wszystkich dostępnych w abonamencie e-książek i czytać je na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi. Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu. Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu.

Więcej informacji na stronie:

https://www.mbp.glogow.pl/ligimi/

Źródło:MBP Głogów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.