Jakież piękne te iluminacje

0
217

Konkurs „Świąteczno-noworoczna dekoracja posesji” na stałe wpisał się do kalendarza imprez gminnych. Rokrocznie jego uczestnicy przygotowują imponujące iluminacje, które robią ogromne wrażenie i wspaniale promują naszą gminę. Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

Celem konkursu jest propagowanie tradycji i świątecznego nastroju poprzez oświetlenie posesji na zewnątrz i ozdobienie okolicznościowymi dekoracjami oraz propagowanie oszczędzania energii elektrycznej poprzez stosowanie energooszczędnych źródeł światła (np. typu LED). W swoich założeniach konkurs jest zachętą do dbania o poprawę estetyki otoczenia zarówno w mieście Polkowice jak i na terenie gminy Polkowice.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach:

mała dekoracja posesji i zagrody osób fizycznych,
duża dekoracja posesji i zagrody osób fizycznych,
balkony osób fizycznych w budynkach mieszkalnych (wielorodzinnych, jednorodzinnych i szeregowych)

Zgłoszenie do konkursu właściciel udekorowanej posesji, obiektu lub balkonu składa w postaci „Deklaracji zgłoszenia udziału w konkursie” w Kancelarii Urzędu Gminy Polkowice, Rynek 1 w terminie do 3 stycznia 2019 r. do godziny 10.

Regulamin konkursu i deklaracja dostępne są również w Kancelarii Urzędu Gminy Polkowice, Rynek 1 oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Obszarów Wiejskich, Rynek 6, pokój 27. Informacje o konkursie udzielane są pod numerami telefonów 76 724 97 14, 76 847 41 95.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

GMINA POLKOWICE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.