Z wizytą w schronisku

1
163

Zimowa akcja zbiórki karmy i innych potrzebnych akcesoriów dla zwierząt z głogowskiego schroniska ” Amicus”, organizowana w naszej szkole pod hasłem ” PAKA DLA ZWIERZAKA”, dobiegła końca. We wtorek po południu zawieźliśmy zebrane dary do głogowskiego schroniska.

W imieniu szkolnych wolontariuszy, i swoim własnym, dziękuję bardzo wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że mogliśmy chociaż odrobinę wspomóc naszych czworonożnych przyjaciół w tym trudnym dla nich okresie, jakim jest zima.

Dziękuję wolontariuszkom: Dominice Piwko z klasy 4 tc oraz Ani Kowal z klasy 1 tb za pomoc w przetransportowaniu darów i wizytę w schronisku.

Jednocześnie bardzo, bardzo mocno zachęcamy wszystkie osoby, które nie mają u siebie w domu, a mogłyby mieć własnego czworonożnego przyjaciela, do adopcji. Prosimy, wejdźcie na stronę i zobaczcie, w jaki sposób można pomóc zwierzakom znajdującym się w schronisku: http://amicus.glogow.pl/.

ZSTIO

1 KOMENTARZ

  1. Amicus nie prowadzi schroniska, tylko azyl na Portowej.
    Głogowskie miejskie schronisko mieści się we Wróblinie Głogowskim i to są dwa różne miejsca i dwóch różnych prowadzących, w obu są psy i koty do adopcji.
    Warto wiedzieć, o czym się pisze…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.