Spektakl, który przyniesie dużo radości i wprowadzi w magiczny, świąteczny nastrój. Pomagamy Honi!

0
327

Skuteczni Wolontariusze już po raz piąty zapraszają głogowian na świąteczną akcję. W sobotę 15-go grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się spektakl charytatywny pt. „Wehikuł czasu”. Całkowity dochód zebrany podczas akcji przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację Honoratki Babuli w USA, która cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe.

—  Tym razem na scenie wystawimy spektakl pt. “Wehikuł Świąt” w reżyserii Alicji Borowieckiej i Michała Bulera. Wstęp to dobrowolna darowizna złożona do puszki. Całkowity dochód  zebrany podczas akcji przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację Honoratki Babuli w USA, która cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe.Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszystko staje się możliwe, a w przyszłość patrzymy z nową nadzieją. Sprawmy by ten czas był tak samo magiczny dla Honi i wesprzyjmy ją w tej walce. Jesteśmy już coraz bliżej celu!

Widzimy się 15-go grudnia o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Gwarantujemy dobrą zabawę, ale i odrobinę refleksji — zapraszają „Skuteczni Wolontariusze”.

—  Tegoroczna odsłona spektaklu świątecznego wygląda nieco inaczej niż ta zeszłoroczna, przybraliśmy inną taktykę, pozostając jednak przy przemiłym świątecznym klimacie. Razem z Alicją Borowiecką napisaliśmy sztukę, jakiej jeszcze u nas nie było. Opatulony w nutkę “Opowieści Wigilijnej”, “Wehikuł Świąt” z pewnością przyniesie wam dużo radości, ale także nakłoni do skromnej refleksji na temat świąt właśnie. Wszyscy nie możemy się doczekać, aby przedstawić wam nasze wspólne dzieło, które pomoże również naszej kochanej Honoracie w walce o lepsze jutro  — mówi Michał Buler, reżyser spektaklu.

 Po spektaklu organizatorzy zapraszają na słodki poczęstunek

Spektakl charytatywny „Wehikuł czasu” w sobotę, 15-go grudnia o godzinie 18.00, sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.