Coraz bliżej Święta i ciężarówka Coca-Cola coraz bliżej Nas…

0
292

W ciągu kilku ostatnich lat stały się symbolem zbliżającej się Pierwszej Gwiazdki, wprowadzają wszystkich w świąteczny nastrój, są głośne, pięknie oświetlone i czerwone jak Święty Mikołaj – mowa o legendarnych, amerykańskich ciężarówkach Coca -Cola.  Kultowa ciężarówka Coca- Cola wyruszyła już w świąteczną trasę, do Głogowa zawita 21-go grudnia!

Ciężarówka Coca-Cola ma prawie 14,5 metra długości, ponad 4 metry wysokości, 450 -konny silnik oraz 13 -biegową skrzynię. To, co wyróżnia je spośród innych pojazdów na drogach to imponujące oświetlenie, obok którego nie można przejść obojętnie.160 metrów światełek ledowych i ponad 6 tysięcy punktów świetlnych robi wrażenie i na długo zapada w pamięci.

W zeszłym roku ta najgłośniejsza na świecie czerwona ciężarówka zaparkowała na głogowskim rynku już 11-go grudnia. Tym razem głogowianie będą musieli poczekać nieco dłużej na świąteczne odwiedziny Coca- Cola. Ciężarówka wyruszyła już co prawda w trasę  i niesie ze sobą magiczną magię Świąt, ale do Głogowa przyjedzie dopiero 21-go grudnia.

Zabawa w świątecznym klimacie rozpocznie się na głogowskim rynku o godzinie 16.00 i potrwa aż do 20.00.

Na wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się na wspólną zabawę z Coca-Cola przygotowano tradycyjnie szereg rozmaitych atrakcji:

  • Personalizacja puszek
  • pokój świętego Mikołaja
  • wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja
  • gry, zabawy i konkursy z nagrodami

W zeszłym roku ten czerwony wóz zrobił niemałe zamieszanie w naszym mieście. Głośna muzyka, mocne oświetlenie, rozmaite atrakcje i oczywiście tłumy ludzi spragnionych świątecznego klimatu. Czy w tym roku będzie podobnie?

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.