Z podwórka na stadion

0
177

Uczniowie z Brzegu Głogowskiego uczestniczyli w powiatowych eliminacjach do Turnieju o Puchar Tymbarka.

To bardzo ważna inicjatywa, która wyciąga dzieci na boisko i zapewnia im ruch na świeżym powietrzu. Kolejna istotna sprawa to nauka rywalizacji, co jest istotne nie tylko w sporcie, ale i w życiu. Są pierwsze sukcesy i pierwsze zawody, pojawiają się łzy szczęścia i łzy smutku. Udział w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to świetne przygotowanie do tego, żeby zostać dobrym piłkarzem, ale też dobrym człowiekiem.
W tym roku do udziału w turnieju przystąpiło 6 drużyn w tym nasza reprezentacja. Były to następujące zespoły: SMS Chrobry Głogów I, SMS Chrobry Głogów II, Football Academy, UKS Kopalniak, Jerzmanowa.

Nasza drużyna wystąpiła pod nazwą „Floriany” w skład której weszli następujący uczniowie: Bartosz Kanicki, Mikołaj Michalak, Maciej Muszka, Paweł Tadeja, Jakub Przewoźny, Paweł Słocki, Bartosz Kaleta, Miłosz Boczuka.

Rywalizacja odbyła się dwóch grupach. Zespoły z którymi przyszło się nam zmierzyć okazały się dla nas za silnie. Mimo braku wygranej nasi reprezentanci pokazali wiele umiejętności piłkarskich, ogram zaangażowania i mnóstwo walki. Na boisku zostawili wieli sił ale zyskali niezbędne doświadczenie oraz ogranie w tego typu zawodach.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.