Policjanci podczas patrolu rozpoznali podejrzaną o kradzież – zapamiętali jej wizerunek z monitoringu

0
139

Patrolujący polkowickie ulice policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zauważyli kobietę, która rysopisowi odpowiadała sprawczyni kradzieży perfum w jednej z polkowickich drogerii, do której doszło kilka dni wcześniej. 27-letnia lubinianka została zatrzymana i usłyszała zarzut.

Policjanci przed każdą służbą są zapoznawani z bieżącymi wydarzeniami, pojazdami oraz osobami, na które powinni zwracać uwagę podczas codziennych obowiązków. Podczas jednej z takich odpraw funkcjonariuszom przedstawiono wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież perfum o wartości 1100 złotych, do której doszło 21 listopada bieżącego roku na terenie Polkowic.

Kilka dni później polkowiccy policjanci podczas rutynowego patrolu, zauważyli kobietę, którą zapamiętali z przedstawionego na wcześniejszej odprawie nagrania monitoringu. 27-letnia mieszkanka Lubina, która jak się później okazało ma na swoim koncie liczne kradzieże, została natychmiast zatrzymana i doprowadzona do policyjnej celi. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.