Zachęcają do udziału w konkursie plastycznym

0
261
2015-01-22 Zajęcia plastyczne Lokomotywa @MOK (fot.P.Dudzicki)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moje wymarzone ferie z rodziną”.

Rodziny są bardzo różne. Są rodziny duże, w których jest wiele dzieci i rodziny malutkie tylko z jednym dzieckiem. Są rodziny, które mieszkają z dziadkami lub ciocią i wujkiem. Czasem nawet wszyscy mieszkają razem. Część rodzin mieszka w mieście, inne mieszkają na wsi. Niektóre rodziny lubią wycieczki rowerowe, grę w piłkę, jazdę na łyżwach, bliższe lub dalsze podróże lub jeść lody mimo zimowej pogody. Rodziny są bardzo różne ale wszystkie mogą być wspaniałe i lubiące spędzać ze sobą czas. Twoja rodzina zastępcza na pewno też jest bardzo wyjątkowa. Narysuj swoje wymarzone ferie z rodziną!

Konkurs organizowany jest dla dzieci z rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie Powiatu Głogowskiego w wieku od lat 5 do lat 15.

Miejsce przeprowadzenia konkursu: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, ul. Słowiańska 13, (sala konferencyjna, I piętro)
Termin: 12 grudnia 2018 r.
Godzina rozpoczęcia konkursu: 15:30

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.

Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Rozstrzygniecie konkursu, ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali z okazji XX-lecia działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie w kwietniu 2019 roku.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie.

PCPR W GŁOGOWIE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.