Sylwester 2018/2019 w Polkowicach – przegląd najciekawszych ofert

0
243
Miedziak.info.pl TutajPOLKOWICE.pl Sylwester 2018-2019 w Polkowicach przegląd najciekawszych ofert

Właśnie rozpoczął się ostatni miesiąc tego roku, a to oznacza, że Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ten czas, by był on godnym rozpoczęciem nowego początku? Zostać w domu czy wziąć udział w zabawie na świeżym powietrzu? Udać się na zorganizowany bal, a może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Możliwości jest mnóstwo, dlatego specjalnie dla czytelników naszego portalu postanowiliśmy przyjrzeć się kilku ofertom z lokalnego rynku.

Nadejście nowego roku to czas, który obfituje w szereg oczekiwań związanych z tym, co przyniesie nam przyszłość. Magiczna granica, która rozdziela to, co już za nami, od nowych możliwości zamkniętych w kolejnych dwunastu miesiącach. Na całym świecie nadejście nowego roku jest hucznie obchodzone. Gdzie się wybrać, by ten czas i dla nas był wyjątkowy?

Jedną z najbardziej znanych form świętowania nadejścia kolejnego roku są tzw. domówki. Wystarczy mieszkanie, domowe pyszności, grupa znajomych i zabawa do białego rana trwa. Żyjemy jednak w czasach, kiedy właśnie owego czasu większość z nas ma niedostatek, dlatego coraz częściej rezygnujemy z domowej zabawy wymagającej przygotowań, pichcenia, a po wszystkim niemałych porządków, na rzecz zorganizowanego wydarzenia. I tu zaczyna się robić ciekawie.

Statystyki CBOS wskazują, że obecnie wzrasta odsetek osób decydujących się na spędzenie nocy sylwestrowej poza własnym domem. Coraz śmielej realizujemy swoje sylwestrowe marzenia: wyjazd za granicę, Nowy Rok w SPA, bale w pałacach (których szczególnie na terenie Dolnego Śląska jest pod dostatkiem).

Dużą popularnością wśród Polaków cieszą się właśnie zorganizowane bale. Nierzadko mają one jakiś motyw przewodni, np. szalone lata 20′, czy impreza w stylu DISCO. Nie brakuje również ofert bali bez narzuconego tematu.

Jeśli jednak ktoś preferuje bardziej aktywną formę spędzania wolnego czasu, i w taki sposób może przywitać nowy rok. Na lokalnym rynku można znaleźć oferty, w ramach których sylwestra możemy spędzić np. w jednej z pięknych europejskich stolic. Wprawdzie przy takiej opcji pogoda nie jest bez znaczenia, a wyjściowy strój sylwestrowy stanowić będzie raczej ciepła kurtka i para wygodnych butów, ale jeśli ktoś w ramach noworocznych postanowień chce więcej podróżować – może to być bardzo dobry początek.

Tradycyjne formy spędzania sylwestrowej nocy coraz częściej zastępowane są również przez… wygodę. Nowy Rok jest dniem wolnym od pracy, a w 2019 wypadnie on we wtorek, więc jeśli ktoś z wyprzedzeniem zaplanuje sobie ten czas, to z sylwestrowej nocy może sobie zrobić cały długi noworoczny weekend. Jest to świetna okazja do krótkiego urlopu, który można spędzić np. w SPA. Hotele prześcigają się w swoich ofertach i kuszą potencjalnych klientów rabatami na sylwestrowy czas.

Jeśli jednak nie mamy kilku dni na błogie lenistwo, możemy skorzystać z szerokiej oferty lokalnych atrakcji oferowanych na sylwestrową noc. Oto kilka z nich:

Zajazd u Beaty i Violetty w Kawicach

  • 31.12.2018 g. 20:00-5:00
  • Zajazd u Beaty i Violetty w Kawicach, 59-230 Prochowice
  • Koszt: 230 zł /osoba; 320 zł /osoba z noclegiem

Zajazd u Beaty i Violetty w Kawicach zaprasza na niezapomnianą, pełną wrażeń zabawę sylwestrową.

Organizatory zapewniają pełne menu, składające się przystawki, kolacji z 2 dań, przekąsek. Dodatkowo 2 dania na gorąco w trakcie zabawy, napoje gazowane, woda, soki. W cenie jest zapewniony alkohol – 0,7l na parę oraz szampan do toastu na przywitanie Nowego Roku. Oprawę muzyczną zapewni doświadczony DJ, a całą imprezę prowadzi wodzirej. Po północy organizatorzy zapraszają na fajerwerki!

W ofercie także Zabawa Sylwestrowa z noclegiem. Zajazd u Beaty i Violetty to także trzygwiazdkowy Hotel. Wnętrza flirtując z klasycznym stylem utrzymane są w nowoczesnej konwencji. Do dyspozycji gości jest 28 pokoi dwuosobowych wzbogaconych o dostawki, umożliwiające zwiększenie miejsc noclegowych do 83. Cały obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Sułkowski Conference Resort

Kompleks hoteli mieszczących się w Lesznie, Lubinie, Wrocławiu i Poznaniu. Jedyna oferta proponująca opiekę nad dziećmi. Za koszt 20 zł od dziecka, najmłodsi będą mieli zorganizowany równoległy bal sylwestrowy (pokój zabaw, sala kinowa, pokój snu). Bal dla dorosłych rozpocznie się o 20.00, o zabawę zadba DJ. Doba hotelowa w sylwestrowy dzień rozpoczyna się już od 12.00, a przez cały pobyt strefa Baseny & Wellness jest gratis. Po szampańskiej nocy jeszcze do godz. 16.00 pierwszego dnia 2019 roku można korzystać z oferty hotelu. Koszt takiego pobytu to 399 zł/osoba.


Sunny Club

Miedziak Sunny Club Legnica sylwester 2016

Oferta dla osób lubiących klubowe klimaty. Za 199 zł od osoby można powitać nowy rok w stylu FluoParty. W cenie biletu jest obiad + 2 dania gorące, 0,5l alkoholu na parę i przystawki. Imprezę zza konsolety poprowadzi DJ Pedroboks. Sunny Club mieści się w Legnicy przy ul. Gwiezdnej 4. Start: 20.00.


Restauracja Oberża

Miedziak Oberża pod Szybem Polkowice

Tęsknisz za przeszłością? Ta oferta może ci się spodobać. Sylwester w klimacie PRL to propozycja polkowickiej Oberży pod Szybem. Za 500 zł od pary organizator gwarantuje wyśmienitą zabawę, smaczną kuchnię, litr wódki na parę i… transport do domu! Oberża mieści się przy O/ZG Polkowice-Sieroszowice Sucha Góra w Polkowicach.


Łubinowe Wzgórze

Miedziak Polkowice Łubinowe Wzgórze spa eko-resort hotel sylwester

Jedna z najbogatszych ofert na lokalnym rynku. Aż 5 dni sylwestrowego pobytu w Łąkach, a w nich: 4 śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego, warsztaty robienia grzańca, ognisko, kolacja sylwestrowa w dwóch wariantach: zabawy balowej lub w kameralnym stylu. Cena za pobyt w pokoju 2-osobowym wynosi 1165 zł.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.