Sylwester 2018/2019 w Głogowie – przegląd najciekawszych ofert

0
375
Miedziak.info.pl TutajGLOGOW.pl Sylwester 2018-2019 w Głogowie przegląd najciekawszych ofert

Rozpoczął się ostatni miesiąc w roku, a to oznaczać może tylko jedno: wielkimi krokami zbliża się noc, która dla wielu nie jest obojętna. Sylwester to czas, kiedy żegnamy się z tym co było i otwieramy na zupełnie nowe dwanaście miesięcy. Jak więc najlepiej powitać ten nadchodzący 2019 rok? Możliwości jest sporo.

Sposobów na wyjątkowe spędzenie sylwestrowej nocy jest mnóstwo. Lubimy się bawić, a nasze oczekiwania odnośnie form spędzenia tej wyjątkowej nocy stale rosną.

Statystyki CBOS wskazują, że obecnie wzrasta odsetek osób decydujących się na spędzenie nocy sylwestrowej poza własnym domem. Co więcej, z roku na rok pomysły na Sylwestra są coraz ciekawsze. Tradycyjne formy witania nowego roku coraz częściej ustępują miejsca takim atrakcjom, jak wyjazd zagraniczny, czy weekend w SPA.

Mimo szerokiego wachlarza sylwestrowych możliwości, duża liczba Polaków pozostaje wierna znanym i sprawdzonym scenariuszom na przywitanie nowych dwunastu miesięcy.

Jedną z najbardziej znanych form świętowania Sylwestra są „domówki”. Wystarczy mieszkanie, domowe pyszności, grupa znajomych i zabawa we własnym gronie może trwać do białego rana. Sylwester we własnym M4 wymaga jednak szeregu przygotowań zarówno przed, jak i niemałych porządków po zorganizowanym przyjęciu. To wszystko wiąże się z czasem, który na takie przedsięwzięcie trzeba wygospodarować, a dla wielu nie jest proste. Dlatego coraz częściej rezygnujemy z domowej zabawy na rzecz zorganizowanego wydarzenia.

Dużą popularnością wśród Polaków cieszą się właśnie zorganizowane bale. Nierzadko mają one jakiś motyw przewodni, np. szalone lata 20′ czy impreza w stylu DISCO. Nie brakuje również ofert bali bez narzuconego tematu.

Jeśli jednak preferujemy bardziej aktywną formę spędzania czasu, i w taki sposób może przywitać nowy rok. Ostatni dzień starego i pierwszy nowego roku możemy spędzić np. w jednej z pięknych europejskich stolic. Wprawdzie strój sylwestrowy stanowić będzie tu raczej ciepła kurtka i para wygodnych butów, ale jeśli ktoś w ramach noworocznych postanowień chce więcej podróżować – może to być bardzo dobry początek.

Coraz częściej rezygnuje się też z tradycyjnej formy spędzania sylwestra, na rzecz chwili relaksu. Nowy Rok jest dniem wolnym od pracy, a w 2019 wypadnie on we wtorek, więc jeśli ktoś z wyprzedzeniem zaplanuje sobie ten czas, to z sylwestrowej nocy może sobie zrobić cały długi noworoczny weekend. Jest to świetna okazja do krótkiego urlopu, który można spędzić np. w SPA. Hotele prześcigają się w swoich ofertach i kuszą potencjalnych klientów rabatami na sylwestrowy czas.

Jeśli jednak nie mamy kilku dni na błogie lenistwo, możemy skorzystać z oferty lokalnych atrakcji oferowanych na sylwestrową noc. Oto kilka z nich:

Hotel & Restauracja Serby

  • 31.12.2018 g. 20:00-4:00
  • Hotel & Restauracja Serby, ul. Głowna 2, 67-200 Głogów
  • Koszt: 450 zł /para

Organizatorzy zapraszają na Zabawę Sylwestrową przy muzyce z zespołem Unison. W cenie uroczysta kolacja, 6 zimnych zakąsek oraz 3 ciepłe posiłki, napoje gazowane i niegazowane kawa herbata ciasto oraz szampan o północy. W trakcie zabawy przewidziana jest loteria.

Rezerwacje telefoniczne oraz osobiste w recepcji

Rezerwacja telefoniczna 608 139 139

Miedziak Hotel Restauracja SERBY Głogów PLAKAT Sylwester 2018-2019


Dom Weselny Aleksandria w Kłobuczynie

  • 31.12.2018 g. 20:00-4:00
  • Dom Weselny Aleksandria, Kłobuczyn 124B, 59-180 Kłobuczyn
  • Koszt: 460 zł /para

Dom Weselny Aleksandria w Kłobuczynie proponuje zabawę sylwestrową w oprawie muzycznej zapewnionej przez profesjonalnego Wodzireja DJa Adamsa. Oprócz fajerwerków o północy atrakcją wieczoru będzie fotobudka a zdjęcia w godzinach 21-24 bez limitu dla każdego. W cenie również bogate menu.
W menu: obiadokolacja, przekąski mięsne i rybne, sałatki, dwa ciepłe dania w nocy, ciasto, kawa, herbata, woda z miętą i cytryną oraz wszelkie inne napoje bez limitu.

Dom weselny ALEKSANDRIA położony jest w miejscowości Kłobuczyn. Obiekt jest ogrodzony, posiada duży parking oraz własną bazę noclegową. Do dyspozycji gości jest sala konsumpcyjna dla 130 do 150 osób oraz połączona z nią sala taneczna wyposażona w sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie z możliwością efektów dyskotekowych.

Rezerwacje telefoniczne

Rezerwacja telefoniczna 693 177 319
Rezerwacja telefoniczna 602 280 819


Sułkowski Conference Resort

Kompleks hoteli mieszczących się w Lesznie, Lubinie, Wrocławiu i Poznaniu. Jedyna oferta proponująca opiekę nad dziećmi. Za koszt 20 zł od dziecka, najmłodsi będą mieli zorganizowany równoległy bal sylwestrowy (pokój zabaw, sala kinowa, pokój snu). Bal dla dorosłych rozpocznie się o 20.00, o zabawę zadba DJ. Doba hotelowa w sylwestrowy dzień rozpoczyna się już od 12.00, a przez cały pobyt strefa Baseny & Wellness jest gratis. Po szampańskiej nocy jeszcze do godz. 16.00 pierwszego dnia 2019 roku można korzystać z oferty hotelu. Koszt takiego pobytu to 399 zł/osoba.


InerTrans Podróże

Miedziak Berlin widok na miasto nocą

Głogowska oferta wyjazdowa. Organizator oferuje możliwość spędzenia sylwestra w Pradze lub Berlinie. Wyjazd rozpoczyna się 31. grudnia o godz. 8.00 (Praga) i 9.00 (Berlin). Za 120 zł od osoby w ramach sylwestrowej wycieczki można zobaczyć różne turystyczne perełki, a samą północ powitać już w czasie wolnym przeznaczonym na dobrą zabawę.


Santana Club

Miedziak Santana Club w Wieleniu

Jedno z nielicznych lokalnych miejsc oferujących zabawę nawet przez cały sylwestrowy weekend – atrakcyjnej cenie nadejście nowego roku można świętować już od 29. grudnia. Sama zabawa sylwestrowa to koszt 250 zł od osoby. W tej cenie bogate menu, konkursy i zabawy oraz występ zespołu Sunshine Band. Santana Club mieści się w Wieleniu. Start: 20.00


Pod Starym Głogiem

Miedziak Głogów Pod Starym Głogiem Restauracja Ratusz

Bal w samym centrum Głogowa. Za kwotę 600 zł od pary możemy oczekiwać bogatego menu, zabawy z DJ’em i alkoholu w ilości nielimitowanej. Możliwość rezerwacji stolików grupowych. Start: 19.30.


Kompleks Banderoza

Miedziak Kompleks Dworek Banderoza Osieczna Leszno

Jedna z najtańszych ofert w okolicach Głogowa. Za 190 zł od osoby możemy spodziewać się bogatego menu, w skład którego wchodzą m.in. przystawki, dwie kolacje, zimne zakąski, napoje. Alkohol we własnym zakresie. Kompleks Banderoza znajduje się w Lesznie. Na zabawę zaprasza CRAFTER. Start: 20.00.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.