Głogowska Klinika Okulistyczna VITA-MED podwójnie nagrodzona

0
273
Miedziak dr Jarosław Kachnowicz Klinika Vita Med Głogów
dr Jarosław Kachnowicz z głogowskiej Klinika Okulistycznej VITA-MED

Podwójnym zwycięzcą tegorocznej edycji organizowanego przez Gazetę Wrocławską plebiscytu HIPOKRATES okazała się głogowska Klinika Okulistyczna VITA-MED. Tytuł Okulisty Roku przyznano doktorowi Jarosławowi Kachnowiczowi, zaś sama Klinika zwyciężyła w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku.

Pod koniec listopada we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród HIPOKRATES przyznawanych przez Gazetę Wrocławską instytucjom oraz pracownikom różnych sektorów służby zdrowia. W konkursie decydowały głosy pacjentów. Od września bieżącego roku można było je oddawać w poszczególnych kategoriach. Klinika Okulistyczna VITA-MED z Głogowa w pierwszym etapie zdobyła tytuł Przychodnia/Gabinet Roku. Natomiast w kolejnym, w którym wybierano lekarza roku, tytuł Okulisty Roku przypadł reprezentującemu VITA-MED doktorowi Jarosławowi Kachnowiczowi. – Nie ma większej nagrody, niż ta, którą wystawili mnie oraz naszej klinice pacjenci, angażując się w plebiscyt HIPOKRATES 2018. – komentuje dr Jarosław Kachnowicz.W mojej opinii, to największa motywacja do tego, by to, co robimy na co dzień, robić jeszcze lepiej.

Tytuł Okulisty Roku w konkursie Gazety Wrocławskiej trafił do Głogowa po raz drugi. W ubiegłym roku w tej kategorii zwyciężyła dr Ewa Bobińska-Kachnowicz z głogowskiego VITA-MEDu.

Jak informuje Gazeta Wrocławska, plebiscyt powstał, by pacjenci mogli wyróżnić swojego lekarza, lekarkę, pielęgniarkę, położną czy ratownika medycznego i mieć okazję okazać swoją wdzięczność i podziw dla ich ciężkiej pracy. Jak uzasadniają organizatorzy, od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostali nagrodzeni w tegorocznej edycji akcji DOLNOŚLĄSKI HIPOKRATES 2018.

Miedziak zespół pracownicy Klinika Vita Med Głogów
Zespół pracowników głogowskiej Klinika Okulistycznej VITA-MED

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.