Smacznie i zdrowo – głogowska biblioteka zaprasza na spotkanie z Iwoną Zasuwą

0
166

Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie zaprasza na kolejne rozmowy kulinarne i dietetyczne. Tym razem gościem w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 będzie Iwona Zasuwa, autorka bestsellerowej „Smakoterapii”, królowa kaszy jaglanej. Pani Iwona jest muzykiem i pedagogiem, od 20 lat współpracuje przy niemal wszystkich projektach Kayah, gotowanie jest jej drugą wielką pasją. Co jeść, żeby nie chorować? Jak gotować smacznie i zdrowo? Na te i inne pytania odpowie pani Iwona już 26 listopada, spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Iwona Zasuwa – muzyk i pedagog (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Na co dzień jest jedną z najbardziej cenionych wokalistek sesyjnych i chórzystek na polskim rynku muzycznym. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah.
Równorzędną jej pasją jest gotowanie a motto jej kuchni oparte jest o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej) czyli jak żyć (co jeść) żeby nie chorować.

Mama małego alergika, autorka strony smakoterapia.pl, autorka przepisów oraz prowadząca w programie Ugotuj mi Mamo oraz Ugotuj mi Mamo 2 (2014-2015r) na antenie kuchni+. Edukatorka żywieniowa: autorka cykli edukacyjnych dla dorosłych – “Żyj i jedz zdrowo” oraz warsztatów kulinarnych dla dorosłych, twórczyni Akademii Smakoterapii dla Dzieci (edukacyjno – kulinarnej).

Społeczniczka: założycielka kooperatywy Smakoterapia w Warszawie zajmującej się tworzeniem środowiska dla producentów dobrej, zdrowej żywności i ich odbiorców.

Zafascynowana leczeniem za pomocą naturalnego żywienia. Posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni (bez cukru, bez nabiału, w większości potraw bez glutenu, wegetariańskie lub wegańskie). Przez Czytelników nazywana jest Królową Kaszy Jaglanej.

Spotkanie z Iwoną Zasuwą 26 listopada o godzinie 18.00, Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. Jedności Robotniczej 15 w Głogowie.

 

Źródło:MBP Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.