Znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Trafił do policyjnej celi.

0
328
zdjęcie-Arch.-2013-08-17-głogowska-policja-001

Do policyjnego aresztu trafił 47- letni mężczyzna, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Mężczyzna od dłuższego już czasu dokuczał swoim bliskim, wszczynając awantury w trakcie których obrażał wulgarnymi słowami, groził i dopuszczał się rękoczynów. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, agresor już usłyszał zarzuty.

07 listopada br. Policjanci Wydziału Prewencji KPP w Lubinie otrzymali zgłoszenie o awanturującym się w domu mężczyźnie. Na miejscu zastali nietrzeźwego adresata interwencji, który w obecności policjantów kierował groźby karalne wobec swojej żony i córki. Jak ustalili funkcjonariusze przemoc w tej rodzinie trwa już od kilku lat. Mężczyzna
będąc pod wpływem alkoholu wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których poniżał swoich bliskich, a także znęcał się fizycznie nad żoną uderzając po całym ciele. W rodzinie prowadzona jest procedura Niebieskiej Karty. Jednak w ostatnim czasie agresywne zachowania 47-latka nasiliły się.W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa policjanci zatrzymali mężczyznę. Trafił on do policyjnej celi. Od pokrzywdzonej zostało przyjęte zawiadomienie o przestępstwie.Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkałego lokalu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.