Szybka interwencja Policji być może ocaliła mężczyźnie życie. Kompletnie pijany leżał na poboczu drogi. Po wytrzeźwieniu okazało się, że jest poszukiwany do blisko trzyletniej odsiadki

0
242
zdjęcie-Arch.-2013-08-17-głogowska-policja-001

Kompletnie pijany mężczyzna leżał na poboczu drogi w miejscowości Zamienice. Miał szczęście, że dostrzegła go osoba przejeżdżająca tą drogą i powiadomiła Policję. Natychmiastowa interwencja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Chojnowie być może zapobiegła tragedii. Mężczyzna został przewieziony na Miejską Izbą Wytrzeźwień w Legnicy. Po wytrzeźwieniu i ustaleniu danych okazało się, że jest poszukiwany do blisko trzyletniej odsiadki.

Do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnowie wpłynęła informacja, że w miejscowości Zamienice na poboczy drogi leży mężczyzna. Natychmiast na miejsce Oficer Dyżurny skierował funkcjonariuszy Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie. Funkcjonariusze patrolując i oświetlając pobocze wskazanego odcinka drogi w pewnym momencie zauważyli leżącego mężczyznę. Był on kompletnie pijany, nie komunikatywny oraz nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci w trosce o jego bezpieczeństwo zawieźli go do Miejskiej Izby Wytrzeźwień w Legnicy.

Funkcjonariusze następnego dnia wrócili do miejsca jego trzeźwienia, aby ustalić dane mężczyzny. Po chwili okazało się, że to 43-letni mieszkaniec Zamienic, poszukiwany przez sąd, celem odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie i wkrótce zostanie przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.