Potrącił na pasach starszą kobietę i uciekł. Policja poszukuje sprawcy oraz świadków tego zdarzenia.

0
236
2014-07-17 komenda policji policja (fot.P.Dudzicki) 01

Wczoraj, około godziny 18.00 w rejonie przejścia dla pieszych na Placu Jana z Głogowa 2 doszło do potrącenia 81-letniej mieszkanki Głogowa. Kierujący nieustalonym samochodem osobowym odjechał z miejsca wypadku, nie udzielając kobiecie pomocy. Głogowska Policja szuka świadków, którzy posiadają wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych na oznakowanym przejściu dla pieszych. Z ustaleń wynika, że 81 – letnia mieszkanka Głogowa, prawidłowo przechodziła przejściem dla pieszych i została potrącona prze nieustalonej marki samochód osobowy. W wyniku zdarzenia, pokrzywdzona doznała złamania obojczyka oraz obrażeń głowy. Została przewieziona do szpitala. Poszukujemy kierowcy , który zbiegł z miejsca zdarzenia — mówi Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Głogowie tel. 76 7277241 lub 76 7277242 oraz całodobowo numer alarmowy 997.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.