Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego

0
267

18 listopada 2018 r., godz. 18.00, Kino, wieczór kabaretowy w wykonaniu Andrzeja Poniedzielskiego.

Andrzej Poniedzielski – satyryk, humorysta, poeta, pieśniarz, autor tekstów piosenek m.in. dla Grzegorza Turnaua, Anny Marii Jopek, Edyty Geppert. To również twórca scenariuszy, reżyser i konferansjer. Wielokrotnie nagradzany twórca. Używany przez niego, w zapowiedziach i ponadprzeciętnych dygresjach, plastyczny język, doprowadził do uhonorowaniu artysty laurami takimi jak: Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny,
czy odznaczeniem „Zasłużony Kulturze-Gloria Artis”.

Już wkrótce w polkowickim kinie spotkanie z tym wyjątkowym artystą, który będąc największym scenicznym „smutasem”, potrafi rozbawić do łez. Tym razem ogniskowa przemyśleń Mistrza Mowy Polskiej skupi się na relacji znaczeń: KOBIETY, MĘŻCZYZNY i SZCZĘŚCIA. Czy będzie to trójkąt dramatyczny? O tym przekonamy się poddani refleksji niedzielnego wieczoru, który obfitować będzie zbiorem inteligentnych skojarzeń i niecodziennej retoryki.
Zapraszamy na miły wieczór z dużą dawką osobliwego humoru i poetyckim spojrzeniem na świat.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu wydarzenia, z Kartą Dużej Rodziny bilety w cenie odpowiednio: 21 zł i 28 zł.
Do nabycia w kasach: Ośrodka Kultury, Kina, Galerii „Rynek 26” oraz bezpośrednio przed wydarzeniem. Więcej informacji pod nr tel. 76 746 88 14.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.