Kolejny raz zatrzymani przez Policję- jeden z nich na swoim koncie ma już 11 takich spraw!

0
363
Policja Komenda wejście

To nie była ich pierwsza kradzież. 25-latek i 36 latek byli już wielokrotnie zatrzymywani przez policję w związku z włamaniami, kradzieżą paliwa oraz kradzieżami sklepowymi. Tym razem mężczyźni ukradli z terenu firmy miedziane kable. Poza tym 25-latek jest podejrzany również o włamanie do garażu, kradzież motocykla oraz elektronarzędzi…

   Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali podejrzanych po kradzieży i włamaniu, jakie miały miejsce 5 i 6 października 2018 roku. Obydwaj podejrzani ukradli z placu firmy na terenie Głogowa, przewody miedziane o wartości ponad 600 złotych. Krótko po tej kradzieży, 25 latek włamał się do garażu i skradł motocykl oraz elektronarzędzia. Policjanci odzyskali utracone rzeczy o wartości ponad 2750 złotych.

Zatrzymani dopuścili się już wcześniej kradzieży sklepowych oraz kradzieży paliw na stacjach i włamań. 25 latek ma na swoim koncie 11 takich spraw a 36 latek co najmniej 4 —  mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Wobec 25 – latka sąd na wniosek policji i prokuratora zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.