Klub Konesera Kryminału zaprasza do biblioteki na kolejne spotkanie

0
413

Już 16-go października odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Konesera Kryminału. Tym razem miłośnicy literatury kryminalnej porozmawiają o powieści Sharon Bolton „Karuzela samobójczyń”. Spotkanie odbędzie się w głogowskiej bibliotece BLOG mieszczącej się przy ul. Perseusza 13, wstęp wolny…

Tym razem w Klubie Konesera Kryminału spotkanie z kryminałem brytyjskim. Powieść Sharon Bolton „Karuzela samobójczyń” jest drugim tomem z serii o młodej policjantce Lacey Flint.

O czym jest książka?

Uniwersytetem w Cambridge wstrząsa seria samobójstw studentek. Młode kobiety odebrały sobie życie w makabryczny sposób. Trudno uwierzyć, by był to zbieg okoliczności. Sprawę przejmuje Lacey Flint, policjantka, która śledztwo prowadzić będzie pod przykrywką. Wcieli się w rolę studentki i zaryzykuje własnym życiem, by rozwiązać tę tajemniczą sprawę.
„Przerażające i hipnotyzujące!” tak o powieściach Sharon Bolton napisała Tess Gerritsen, autorka bestsellerowych thrillerów medycznych.

Czy „Karuzela samobójczyń” podobne wrażenie zrobi na głogowskich wielbicielach i wielbicielkach literatury kryminalnej?

Spotkanie głogowskiego Klubu Konesera Kryminału już we wtorek,16-go października o godzinie 17.00, BLOG (ul. Perseusza 13)

 

Źródło:MBP Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.