Wieczór z planszówkami powraca! Przyjdź, wygrywaj, wybieraj i graj, w co chcesz!

0
327

Filia nr I Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie zaprasza małych i dużych mieszkańców naszego miasta na wspólną zabawę przy planszówkach. Piątkowy wieczór gier planszowych rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00, a rozgrywki potrwają do 22.00. Zabierz swoją ulubioną planszówkę lub odkrywaj nowe z innymi graczami. Pora na szczęśliwy rzut kostką i dobrą zabawę!

Wieczory Gier Planszowych powracają po wakacyjnej przerwie. Taki sposób spędzania wolnego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to doskonała okazja, by spotkać się i pograć ze znajomymi, poznać nowych ludzi i odkryć interesujące gry…

— Jak zwykle w ofercie znajdzie się mnóstwo propozycji dla małych i dużych, dla bardziej zaawansowanych i początkujących graczy. Można oczywiście przynieść swoją ulubioną grę i zaprosić do rozgrywki innych uczestników wieczoru. Bibliotekarki chętnie wyjaśnia zasady poszczególnych gier i pomogą w ich zrozumieniu —mówi Agnieszka Błaszczyk z głogowskiej biblioteki. 

Wieczór Gier Planszowych już jutro!  Piątek, 21 września gracze spotykają się o godzinie 18.00 w Bibliotece „Na Skarbku” (ul. Budowlanych 10).

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.