Pobiegnij i pomóż niedożywionym dzieciom- 24 września, Stadion Miejski w Głogowie.

0
233

Już w najbliższy poniedziałek, 24 września grupa biegowa „BiegamBoLubię” Głogów zaprasza mieszkańców Głogowa i okolic na 4.PKO Bieg Charytatywny.Godzinny bieg 5-osobowych sztafet dookoła 400-metrowej bieżni na Stadionie Miejskim ruszy punktualnie o godzinie 18.00. Za każde pokonane przez uczestników okrążenie Fundacja Banku PKO wypłaci środki na obiady dla potrzebujących dzieci. Jak wziąć udział?

Głównym celem biegu jest zebranie i przeznaczenie środków na dożywianie najbardziej potrzebujących dzieci. Nie liczy się miejsce, które zajmiesz, ale liczba okrążeń, które pokonasz razem ze swoją drużyną w ciągu godziny. Twoja aktywność zostanie przeliczona na złotówki, a uzyskaną w ten sposób kwotę Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże dla potrzebujących dzieci — mówi głogowski trener grupy BiegamBoLubię, Przemek Jażło.

Bieg na Stadionie Miejskim w Głogowie wystartuje o godzinie 18.00, ale warto jednak przybyć na miejsce wcześniej, aby odebrać pakiet startowy i przygotować się do biegu. Każdy uczestnik w drużynie będzie musiał pokonać przynajmniej jedno okrążenie stadionu, a kolejność i długość zmian sztafetowych jest dowolna

Co należy zrobić?

Zasady są proste, wystarczy zebrać 5-osobową drużynę i zgłosić ją do uczestnictwa w biegu u trenera BiegamBoLubię.

Zgłoszenia drużyn (nazwa drużyny, skład, kapitan drużyny) prosimy przesyłać do końca tygodnia do głogowskiego trenera grupy BiegamBoLubię (e-mail: [email protected], tel. 574 504 390) lub w dniu biegu – od godziny 17:30 na stadionie.

Udział w biegu jest BEZPŁATNY, a dla uczestników przewidziane są pamiątkowe koszulki oraz medale. Trzy najlepsze drużyny zostaną nagrodzone pucharami.

Twórzcie 5-osobowe składy, wymyślajcie fajne nazwy i wyznaczcie kto będzie Waszym kapitanem drużyny. Zgłoszenia przesyłajcie bezpośrednio do mnie do końca tygodnia lub w dniu imprezy na stadionie od 17:30. Do dzieła! Twórzcie zespoły, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie grafikę oraz wydarzenie na Facebooku.Pokażmy całej Polsce, że Głogów potrafi pomagać… BIEGANIEM  zachęca trener Przemek Jażło.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.