Niespodziewany początek kampanii wyborczej PiS w Głogowie. Tą wiadomością zaskoczyli dziś wielu głogowian…

0
284
Prawo i Sprawiedliwość wystawia kandydata do wyborów samorządowych 2018 Bożek Zubowski

Nagła zmiana planów w Komitecie Wyborczym PiS w Głogowie. Z przyczyn osobistych Jan Zubowski zrezygnował z kandydowania na stanowisko prezydenta  Głogowa. Na dzisiejszej konferencji prasowej poznaliśmy nowego kandydata, który powalczy o prezydenturę w naszym mieście- będzie to Przemysław Bożek. Taką właśnie niespodzianką PiS rozpoczyna swoją kampanię wyborczą w Głogowie. Podczas spotkania poznaliśmy również namiastkę programu wyborczego. „Głogów+” – bilbordy właśnie z takim hasłem zapewne już niedługo „ozdobią” wiele miejsc w Głogowie…

Konferencję rozpoczął Jan Zubowski, który osobiście przekazał mediom niespodziewaną wiadomość o rezygnacji, a następnie wskazał swojego następcę, który powalczy o fotel prezydenta miasta Głogowa z listy PiS.

– Chcę zarekomendować dziś człowieka, do którego mam ogromne zaufanie, z którym współpracuje od kilkunastu lat, który jest symbolem społecznika, działania na rzecz miasta, działania dla młodych głogowian (…) – mówił o nowym kandydacie Jan Zubowski.

Decyzja o kandydowaniu na prezydenta miasta do najłatwiejszych nie należy, ale jak podkreślał Bożek, co do jej słuszności jest przekonany w 100%, z prostego powodu – Kocham Głogów — podkreślał Przemysław Bożek, dodając – To dla mnie wielki zaszczyt i honor ubiegać się o stanowisko prezydenta Głogowa. Marzę o takiej prezydenturze, która będzie służbą publiczną, uczciwą, rzetelną, blisko mieszkańców(…).

Kampanii wyborczej będzie towarzyszyć hasło „Głogów+”. Szczegółowy program wyborczy będzie przedstawiany w blokach tematycznych, ale już dziś Przemysław Bożek zaprezentował 5 głównych punktów, są to: nowoczesny, Miejski Szpital, rozwój, uczciwy, nowoczesny biznes, Rodzinny Park Rozrywki, arena sportowa, a także darmowa Komunikacja Miejska.

Najbliższe spotkanie z Przemysławem Bożkiem poświęcone będzie jakże ważnej tematyce zdrowia. Konferencję zaplanowano na przyszły tydzień.

Czy nowy kandydat na prezydenta z ramienia partii PiS w Głogowie ma szansę przeprowadzić wygraną kampanię wyborczą?

Sam zainteresowany unikał dziś odpowiedzi na pytania dotyczące potencjalnej wygranej, trudno się jednak temu dziwić, skoro decyzja o kandydaturze na fotel prezydenta została ostatecznie podjęta zaledwie kilkanaście godzin temu.

Co ciekawe, nawet bliska rodzina Przemysława Bożka do dziś nie wiedziała o jego planach. Ta wiadomość będzie też niespodzianką dla rodziców Przemysława Bożka, którzy o tym, że ich syn ma szansę zostać nowym prezydentem Głogowa dowiedzą się z dzisiejszych, zapewne licznych informacji w lokalnych mediach…

Czy Przemysław Bożek zdobędzie zaufanie, sympatię i co najważniejsze głosy głogowian?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.