Prowadzisz firmę? Ta konferencja jest dla Ciebie!

0
217

„Prawo do przedsiębiorczości, małe firmy, wielkie zmiany” – to cykl spotkań informacyjnych, podczas których przedsiębiorcy dowiadują się o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia MŚP. 6 września takie spotkanie odbędzie się w Głogowie. Udział w konferencji jest bezpłatny, należy jednak wcześniej zgłosić chęć udziału wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają głogowian na spotkanie informacyjne 6 września do Hotelu Qubus w Głogowie.Czwartkowa konferencja w naszym mieście poświęcona będzie konstytucji biznesu oraz innym zmianom prawnym ułatwiającym zakładanie i prowadzenie firm. Będzie można się dowiedzieć o zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych,a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W wydarzeniu udział wezmą między innymi: Jadwiga Lesisz, p.o. Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Tadeusz Haberka, pierwszy Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do dyspozycji uczestników spotkania.

Aby wziąć udział w konferencji należy wcześniej wypełnić krótki formularz osobowy (dane osobowe, nazwa firmy i jej wielkość- ile jest zatrudnionych osób, dane adresowe).

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Wypełnij dane, klikając w poniższy link:

http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-glogow/

Więcej informacji na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

Program konferencji w Głogowie

10:30Rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:25Otwarcie spotkania:
Jadwiga Lesisz – p.o. Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Tadeusz Haberka – pierwszy Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
11:25 – 12:05Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:05 – 12:303*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:30 – 12:35Oferta ARP – prezentacja Agencji Rozwoju Przemysłu
12:35 – 13:00Sesja pytań i odpowiedzi
13:00 – 14:00Lunch
11:00 – 14:00Strefa informacyjna z udziałem ekspertów

 

 

Źródło: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.