Koncertują po całej Europie, w poniedziałek zobaczymy ich w Głogowie!

0
387

W poniedziałek, 3 września o godzinie 19.00 warto przyjść na głogowski Rynek.To właśnie tam wystąpi zespół No Longer Music – międzynarodowa ekipa muzyków, artystów i aktorów, która prezentuje swoim widzom show, jakiego nigdy wcześniej nie widzieli. Muzyka grana na żywo połączona z przedstawieniem teatralnym i nowoczesnymi wizualizacjami daje niezapomniane wrażenia. Zespół odwiedza kolejne kraje z ważnym dla ludzi przesłaniem…

No Longer Music to zespół założony w Amsterdamie przez Davida Pierce’a, posiadający międzynarodowy skład. Występują w nim artyści z USA, Nowej Zelandii, Brazylii i Polski.

No Longer Music podczas swojej trasy koncertowej w te wakacje wystąpił już w Albanii, Niemczech, na Węgrzech i Ukrainie. Artyści dali też 9 koncertów w Polsce, ten w Głogowie będzie 10, ostatnim.

Trasa koncertowa zespołu „What if it’s all lies? ” – w tłumaczeniu co jeśli to wszystko kłamstwa obrazuje poglądy muzyków na dzisiejszą rzeczywistość, a także ich podejście do absurdów dnia codziennego.

Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu No Longer Music:

Każdego dnia jesteś okłamywany.

Kiedy oglądasz telewizję, kiedy korzystasz z Internetu, w szkole, w pracy – cały dzień, każdy dzień.

Świat mówi Ci, że jesteś przypadkiem- wynikiem eksplozji w niebie. Że jesteś niczym więcej jak wysoce wyewoluowanym zwierzęciem. I przez te wszystkie kłamstwa wybierasz rzeczy, które nigdy nie dadzą Ci satysfakcji, nigdy Cię nie zadowolą wystarczająco. Nie ważne, ile będziesz miał stanowisk, nie ważne, ile będziesz miał wakacji albo w ile miejsc wyruszysz- to zawsze jest niewystarczająco, zawsze za mało (…)

Czy jest z tego jakieś wyjście, czy jest w życiu coś więcej niż to?

Muzycy nie zapominają o zakłamaniu w mediach społecznościowych- mówią między innymi o fałszywych idealnych życia, jakie oglądamy na Instagramie. I choć tak właśnie funkcjonuje dzisiejsze społeczeństwo i właśnie w takim świecie żyjemy, warto się czasami zatrzymać i zastanowić…

Koncert zespołu No Longer Music w poniedziałek, 3 września o godzinie 19.00, Rynek Starego Miasta w Głogowie.

Jako support wystąpi zespół Medulla z Brazylii.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.